Píla na lúpanie Procraft TS120-406 | TS120-406
Kód: PROCRAFT-6104-TS120-406
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom v E-shope (5 ks)
Môžeme doručiť do:
Rámová píla na triesky Procraft TS120-406
Detailné informácie
DARČEK PRE VÁS
DARČEK PRE VÁS
ÚPLNE ZDARMA
Doprava do 48 h.
DORUČENIE K VÁM
UŽ DO 48 H.
Garancia
GARANCIA KVALITY
A SKVELEJ CENY
Podrobný popis
Dodatočné parametre
Kategória: Lupínkové pily
EAN: 6976174163985
Hmotnost: 12,5 kg
Maximální délka ramene: 406 mm
Maximální výška materiálu: 50 mm
Otáčky: 400-1600 /min
Príkon: 120 W