Aku kosačka Procraft + 2 batérie a nabíjačka SPLM21/20-4/20-2 | SPLM21/20-4/20-2
Kód: PROCRAFT-9017-SPLM21/20-4/20-2
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom v E-shope (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
Aku kosačka Procraft PLM21 s dvoma 20V/4Ah akumulátormi a nabíjačkou. Otáčky 3200 min⁻¹, výška kosenia 25–75 mm, šírka záberu 380 mm. Nastavenie výšky kosenia v 5 polohách. Objem koša 40 l. Funkcia mulčovania a SMART CUT. Nože s teflónovým povlakom.
Detailné informácie
DARČEK PRE VÁS
DARČEK PRE VÁS
ÚPLNE ZDARMA
Doprava do 48 h.
DORUČENIE K VÁM
UŽ DO 48 H.
Garancia
GARANCIA KVALITY
A SKVELEJ CENY
Podrobný popis
Kľúčové vlastnosti
Výkonný bezuhlíkový motor s rýchlosťou až 3300/min.
Šírka záberu 430 mm vhodná na kosenie menších až stredne veľkých plôch.
Centrálne nastavenie výšky kosenia v 6 polohách (25-75 mm).
Zberný kôš s objemom 50 l minimalizuje potrebu častého vyprázdňovania.
Teflónom potiahnuté nože pre čistý rez a dlhšiu životnosť.
Dve batérie 20 V 4 Ah a nabíjačka pre dve batérie sú súčasťou dodávky.
Technické parametre
Napätie batérie: 20 V
Kapacita batérie: 4 Ah (2 batérie sú súčasťou dodávky)
Doba chodu (s dvoma 4 Ah batériami): do 30 min
Otáčky: 3300 min-¹
Výška kosenia: 25-75 mm (nastaviteľná v 6 polohách)
Šírka kosenia: 430 mm